Jak vznikly dárkové bedny Happyboxx

Mlady tým lidí prostě a jednoduše potřeboval efektivně obdarovat své nejbližší, ale nic na trhu nebylo dostatečně vtipné a nápadité. Proto jsem se tu ocitla já, dárková bedna Happyboxx, abycho mohla dělat radost co nejvíce lidem. Neustále se vyvíjím a poměrně dost cestuji, občas po celé Evropě.  

Co jsem zač?

Jsem dárková bedna, ve které najdeš vše, co máš rád ty i tvoji nejbližší. Jsem plná originálních nápadů a jsem ideální dárek pro muže i ženy k jakékoliv příležitosti. Darovat mě můžeš k narozeninám, svátku, Valentýnu, výročí, Vánocům i jiným příležitostem. Věř, že spolu zažije spoustu legrace a otevírání mě páčidlem se stane nevšedním zážitkem.  

Originální dárek pro muže a ženy

Hledáte-li vtipný, originální a nevšední dárek pro muže a ženy, jsou dárkové bedny skvělou volbou. V naší bohaté nabídce najdete dárkové bedny s českými produkty, čokoládovými dobrotami, pivními speciály, pitím pro piráty, lihovinami pro fajnšmekry, nápoji pro staromilce, pitím pro drsňáky anebo také se sadou autokosmetiky a voucherem na adrenalinový zážitek. V nabídce máme i kanystr bar pro muže